INLINE BRUSLENÍ

Kolečkové brusle se s trochou odvahy dají provozovat všude, ale mnohem bezpečněji na okruzích či cyklostezkách s kvalitním povrchem. Ve Víru by se skvěle jezdilo po pravém břehu přehrady, bohužel je zde však použitelný asfalt jen na pár úsecích. A tak se nejblíže nabízí stezka u Bystřice. Její trasa vede mezi obcemi Domanínek a Rozsochy (in-line bruslařská stezka, délka 2.3 km, začátek 597 m n.m., konec 591 m n.m.).

V letním období lze využít 5 barevně značených okruhů v novoměstské Vysočina Areně v délkách 1,1 – 2,25 km vhodných pro trénink na kolečkových lyžích, popř. in-line bruslích. Vzhledem k náročnému výškovému profilu a rychlým sjezdům okruhy doporučujeme pouze pro technicky zdatné bruslaře. Méně zkušeným bruslařům doporučujeme využít 400m dlouhý ovál přímo na stadionu Vysočina Areny.

KONTAKT

Koordinátor

Údolí Svratky a.s.

Telefon

(+420) 566 566 566

E-mail

info@udolisportu.cz

Odkaz

Odkaz na provozovatele

FOTOGALERIE

VAŠE NÁZORY A ZKUŠENOSTI

2 komentáře

 1. Dana

  Asfalt je tam možná výborný, ale také je to klikatý koridor smrti z jedné strany ohraničený strání a z druhé betonovými zátarasy. Je o strach tam jet v autě, na kole a ještě potkávat bruslaře. To opravdu není dobrý nápad.

  Odpovědět
  • Údolí Sportu

   Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Stále zvažujeme, zda inline touto formou prezentovat. Již dnes je silnice kolem přehrady pro tento účel užívána a jde jen o to, zda například zažádat o snížení rychlosti a upřednostnit chodce a inlinery, nebo zda stáhnout prezentaci z webu a ponechat chodce i inlinery napospas silničnímu provozu. Možná k tomuto tématu vyhlásíme anketu, protože určitě nechceme prezentovat něco, co by mohlo způsobovat komplikace.

   Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přidejte se ke komunitě ÚDOLÍ SPORTU na Facebooku

a sdílejte s ostatními své vlastní zkušenosti, zážitky, fotky nebo videa z nejaktivnějšího údolí v ČR !

Share This