FOTBAL

Jak jste si mohli všimnout, tato stránka ještě stále není dokončena 🙂 Internetový portál Udolisportu.cz byl oficiálně spuštěn 20. března 2017 a od tohoto data jej intenzivně plníme co možná nejpřesnějšími a nejaktuálnějšími informacemi o jednotlivých sportovních aktivitách. Předpokládaný termín dokončení této fáze projektu je 31.5.2017. Samozřejmě budeme rádi za jakoukoliv formu pomoci, která může tento termín výrazně uspíšit. Pokud máte zajímavé informace, povedené fotky nebo jakékoliv další relevantní podklady související se sportem v okolí Víru, zašlete nám je prosím na emailovou adresu info@udolisportu.cz.

KONTAKT

Koordinátor

Údolí Svratky a.s.

Telefon

(+420) 777 704 464

E-mail

info@udolisportu.cz

Odkaz

Odkaz na provozovatele

FOTOGALERIE

VAŠE NÁZORY A ZKUŠENOSTI

2 komentáře

  1. Zdeněk Šudoma

    Dnes proběhl již 39. ročník turnaje žáků v kopané.který patří k nejstarším turnajům žáků v kraji Vysočina a opět nějak bez povšimnutí.

    Odpovědět
  2. Údolí Sportu

    Dobrý den, bohužel, ale žádnou informaci nebo žádost o publikaci článku neevidujeme. Pokud by nám pozvánka dorazila, zcela jistě bychom ji umístili jak na náš web, tak i do seznamu akcí na našem FB profilu. V tomto případě je zcela jistě chyba na straně organizátora akce, který ji pravděpodobně zapomněl poslat nebo nepovažoval za důležité informaci na Údolí sportu prezentovat. Snad příště 🙂

    Odpovědět

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Přidejte se ke komunitě ÚDOLÍ SPORTU na Facebooku

a sdílejte s ostatními své vlastní zkušenosti, zážitky, fotky nebo videa z nejaktivnějšího údolí v ČR !

Share This