AUTOKEMP NA KOPCI

Autocamp Na Kopci, dříve známý jako dětský tábor Jitřenka, se nachází v malebném zákoutí Vysočiny mezi obcí Vír a Bystřicí nad Pernštejnem. Návštěvníkům nabízí nejen krásnou přírodu pro relaxaci, ale i spoustu turisticky zajímavých míst v okolí. Na své si přijdou především milovníci cyklo a pěší turistiky.

Kemp je plně vybavený pro příjemně strávenou dovolenou pod stanem, v chatkách nebo v apartmánech. Hostům je k dispozici společné sociální zařízení, pitná voda v celém areálu, v hlavní budově internet, TV, společenská místnost, zastřešená terasa s krbem. Nabízí se také bohaté sportovní vyžití přímo v prostorách kempu – bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, kulečník. Zjistěte, jak u nás trávit volný čas.

Kontakt:
Adresa: Vír 592 66
Tel.: 739 256 600
www.autocampnakopci.cz

PENZION U KLUJŮ

Útulný penzion s rodinnou atmosférou uprostřed nádherné přírody, nabízí levné ubytování v blízkosti Vírské přehrady. Současná kapacita je 28 lůžek. Penzion U Klujů je svou polohou vhodný k aktivní i klidné dovolené, tedy nejen pro milovníky sportu, ale i pro rodiny s dětmi. Na své si přijdou především milovníci cyklo a pěší turistiky. Podzim na Vysočině je pak vhodný pro klidné prožití dovolené, pro ty kteří hledají klid a ne přeplněné hotely. V penzionu lze také využít společenskou místnost k sportovním i společenským aktivitám, ping-pongový stůl, ruské kuželky, venkovní hřiště a gril. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí.
Kontakt:
Adresa: Věstínek 37, 592 65 Věstín
Tel.: 603 861 677
www.penzionukluju.cz

PENZION U ŠIKULŮ

Penzion je velmi vhodný jak pro rekreaci, tak pro pořádání setkání rodin s dětmi i celotýdenní pobyty dětí v překrásné a zdravé krajině. Moderně zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením nabízejí velkou kapacitu lůžek, kterou lze využít i pro pořádání firemních akcí. Svou kapacitou je vhodný i pro školy v přírodě, nebo letní dětský tábor. Penzion se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti Svratecké hornatiny, v obci Bolešín (u Bystřice nad Pernštejnem). Je vybaven novým bazénem, zahradní terasou s výhledem do překrásné krajiny, vlastní kuchyní a místem pro parkování.

Kontakt:
Penzion U Šikulů
Bolešín 49, 59301
Tel.: +420 775 123 661

e-mail: usikulu@seznam.cz
www.bolesin.cz

HOTEL VÍR

Od roku 2014 je ve Víru znovu otevřen tříhvězdičkový hotel Vír, který po rekonstrukci nabízí moderní ubytování ve 23 pokojích s celkovou kapacitou 60 lůžek. V hotelu je samozřejmě k dispozici také restaurace s nádhernou letní terasou a krásným výhledem na řeku Svratku a okolní kopce. Samozřejmostí je bezplatné wi-fi připojení a parkoviště před hotelem.
Kontakt:
Adresa: Vír 110, 592 66
Tel.: 777 420 777
www.hotelvir.cz

U PRAMENE VÍRSKÉHO VÁNKU

Rádi Vás ubytujeme v hezkých, plně vybavených apartmánech, které jsme nově zrekonstruovali v našem domě. Celková kapacita je 12 lůžek a 2 přistýlky, pro nejmenší hosty máme na přání přichystanou i dětskou postýlku.
Pokoje jsou vzdušné, plné jasu a světla, moderně vybavené novým nábytkem. Pro Vaše stravování a vaření na dovolené jsou v každém apartmánu kuchyňské kouty s dvouplotýnkovou varnou deskou, varnou konvičkou a ledničkou. Všechny apartmány jsou pokryty wi-fi bezdrátovým připojením k internetu.
Kontakt:
Adresa: Vír 29, 592 66
Tel.: 737 565 080
www.ubytovanivir.cz

REKREAČNÍ CHATA KARASÍN

Nabízíme Vám možnost ubytování na chatě, která se skládá ze dvou samostatných apartmánů, každý s vlastním vstupem. Celková kapacita apartmánu může být až 6 dospělých a 2 děti – popřípadě kombinace dospělých a dětí. V zimních měsících je možné využít sjezdovku, která je vzdálena cca 50 metrů. Ubytování je možné pronajmout minimálně na dvě noci. Každý apartmán se pronajímá jako celek za 3.000 Kč/noc. V ceně je již započítána el. energie, rekreační poplatek, zapůjčení grilu, spotřeba dřeva.
Kontakt:
Adresa: Karasín
Tel.: 732 632 766
www.karasin.cz

TURISTICKÁ UBYTOVNA VÍR

Nabídku ubytování v centru obce zajišťuje turistická ubytovna. Návštěvníky byla dříve hodnocena velice kladně a díky tomu jí byl udělen certifikát KČT. K dispozici jsou dvojlůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky (celkem 50 lůžek), teplá voda, kuchyňka, společné příslušenství. V posledních několika měsících zde začaly firmy ubytovávat zejména stavební dělníky, což výrazně snížilo komfort a celkový dojem z ubytování. Ověřte si proto před svým pobytem aktuální skladbu hostů a obsazenost.
Kontakt:
Adresa: Vír 174, 592 66
Tel.: 737 379 981
www.virvudolisvratky.cz

CHALOUPKA U ŘEKY

Příjemně zrekonstruovaná chalupa se nachází v centru obce Vír, v krásném okolí Vírské přehrady, s výhledem na řeku Svratku a skálu Vířinu, podle které je obec pojmenována. Nabízí pohodové ubytování až pro 14 osob ve čtyřech ložnicích se 2 koupelnami. K dispozici je zahrada s terasou, grilem a bazénem, kompletně vybavená kuchyň včetně všech spotřebičů, dětský koutek a wi-fi. U chalupy je možnost zaparkovat až 4 vozy.
Kontakt:
Adresa: Vír 8, 592 66
Tel.: 737 312 197, 605 267 989
Rezervace
Share This